Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک

بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک

 بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک سه بعدی با فرمت psd با لایه های کاملا تفکیک شده.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت مناسب برای مشاورین املاک با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای مشاورین املاک با فرمت psd بیش از ۳۰ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک در سایز ۴۴ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi بوده و مناسب برای چاپ و طرایح های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۱۸ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب با بیش از ۳۰ لایه تفکیک شده پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت سه بعدی مشاور املاک

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 118 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما