Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک psd

بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک psd

طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک با فرمت psd و مناسب برای مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند نقاشی آبرنگ با فرمت psd و مناسب برای طراحی های کوکانه و مهد کودک ها کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند نقاشی آبرنگ مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd بیش از ۸ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز نقاشی آبرنگ مهد کودک با فرمت psd در سایز ۴۰ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت طراحی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd تنها ۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک psd
بکگراند نقاشی آبرنگ مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما