Taking too long? Close loading screen.

.

بکگراند فانتزی کریسمس psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd می توانب ه موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند فانتزی کریسمس ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت است.

بکگراند فانتزی کریسمس

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی کریسمس psd
بکگراند فانتزی کریسمس psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما