Taking too long? Close loading screen.

بکگراند فانتزی کریسمس psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd می توانب ه موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند فانتزی کریسمس ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت است.

بکگراند فانتزی کریسمس

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کریسمس با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی کریسمس psd
بکگراند فانتزی کریسمس psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما