Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی کارت پستال psd

بکگراند فانتزی کارت پستال psd

 طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۷۳ در ۴۵ سانتیمتر با رزولیشن ۲۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و بکگراند آماده فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی کارت پستال

جهت دانلود این طرح لایه باز و بکگراند آماده فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی کارت پستال psd
بکگراند فانتزی کارت پستال psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 63 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما