Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته psd

بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته psd

بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون فانتزی گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند آماده فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۷ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود طرح لایه باز بکگراند آماده قابل ویرایش فانتزی نقاشی گلبوته با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته psd
بکگراند فانتزی نقاشی گلبوته psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 17 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما