Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر psd

بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر psd

 بکگراند فانتزی مناسب طراحی پوستر psd

طرحی که در این لحظه آماده دانلود کرده ایم یک بکگراند فانتزی بسیار جذاب و مناسب برای طراحی های گوناگون پوستر های تبلیغاتی با فرمت psd یم باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر های تبلیغاتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی های گوناگون پوستر های تبلیغاتی کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی های گوناگون پوستر بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش است.
  • این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر در سایز ۱۴۸ سانتیمتر در ۱۴۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر با فرمت psd تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی مناسب برای طراحی پوستر با فرمت psd و کیفیت بالا باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بکگراند فانتزی مناسب طراحی پوستر psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما