Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند خانه فانتزی برای مشاورین املاک psd

بکگراند خانه فانتزی برای مشاورین املاک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند خانه فانتزی برای مشاورین املاک با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند خانه فانتزی مشاورین املاک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند خانه فانتزی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مشاورین املاک با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند خانه فانتزی مناسب جهت طراحی های تبلیغاتی مشاورین املاک با فرمت psd بیش از ۸ لایه تفکیک شده می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند خانه فانتزی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مشاورین املاک در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی و چاپ می باشد.
  • حجم این بکگراند خانه فانتزی مناسب جهت طراحی های تبلیغاتی مشاورین املاک تنها ۳۷ مگا بایت می باشد.

بکگراند خانه فانتزی برای مشاورین املاک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند خانه فانتزی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند خانه فانتزی مشاورین املاک psd
بکگراند خانه فانتزی مشاورین املاک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 37 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما