Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd

بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تراکت تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی گوناگون فعالیت های تبلیغاتی شرکت های لبنیاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند تراکت تبلیغاتی آماده و قابل ویرایش لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 48 در 36 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی فروشگاه و کارخانه های لبنیات می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 12 مگا بایت می باشد.

بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd

جهت دانلود طرح لایه باز بکگراند تراکت آماده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ تبلیغاتی لبنیات فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd
بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «بکگراند تراکت تبلیغاتی لبنیات فروشی psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 12 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com