Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند تبلیغاتی مشاورین املاک psd

طرح بکگراند تبلیغاتی مشاورین املاک psd

بکگراند تبلیغاتی مشاورین املاک psd

این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه مناسب برای مشاورین املاک با فرمت psd بوده و شما دوستان  می توانید به راحتی از آن ها در طراحی های کارت ویزیت تبلیغاتی مشاورین املاک استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مشاورین املاک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  این طرح بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مشاورین املاک با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده است و شما می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی کارت یوزیت مشاورین املاک بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای مشاورین املاک در سایز مناسب و با کیفیت بسیار بالایی طراحی و ارائه شده است.
  • حجم این طرح بکگراند مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با فرمت psd تنها ۸۰ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مشاورین املاک با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کیند.

بکگراند تبلیغاتی مشاورین املاک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 80 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما