Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت psd

طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت psd

طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت psd

بکگراند ساعت فروشی

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا به رنگ قهوه ای سوخته می باشد که می توانید از آن در انواع طراحی های گوناگون خود استفاده کیند.

  • این طرح بکگراند آماده و تراکت تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون تبلیغاتی خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش تراکت تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 19 در 25 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi طراحی و ارائه شده است که می توانید آن را از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو به آسانی دانلود و مورد استفاده قرار دهید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 40 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت psd
طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی فروشگاه ساعت psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com