Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند تبلیغاتی طرح چرم با فرمت psd

بکگراند تبلیغاتی طرح چرم با فرمت psd

 بکگراند تبلیغاتی طرح چرم فرمت psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک بکگراند کاملا جذاب و کاربردی مناسب برای تبلیغات مشاغل مرتبط با چرم و با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی طرح چرم با فرمت psd و مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی های گوناگون لایه باز بوده و شما دوستان می توانید در طراحی های گوناگون خود از آن استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای مشاغل مرتبط با چرم با فرمت psd بوده و به صورت جذا از لایه زیرین آن می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای مشاغل گوناگون مرتبط با چرم در سایز ۲۹ در ۱۸ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi طراحی و ارائه می شود.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی های گوناگون مشاغل مرتبط با چرم با حجم ۴۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای طراحی های گوناگون مشاغل مرتبط با چرم و با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کرد.

بکگراند تبلیغاتی طرح چرم فرمت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 45 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما