Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک psd

بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک psd

بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 199 در 100 سانتیمتر و با رزولیشن 72dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 77 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک psd
بکگراند آماده کارت ویزیت مشاور املاک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 77 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com