Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۹ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک بنر گرامی داشت زائرین طرح-۹ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح بنر لایه باز گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ بنر می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر گرامی داشت و خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۹ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر گرامی داشت زائرین و بنر خیر مقدم زائرین با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر زیارت کربلا بنر زائر کربلا بنر زائرین کربلا بنر لایه باز زائرین کربلا طرح لایه باز بنر زائر کربلا

بنر گرامی داشت زائرین طرح-9 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۹ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-9 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۹ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com