Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۸ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بنر گرامی داشت زائرین طرح-۸ پس از بازگشت از سفر مکه معظمه و مدینه منوره با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر حج با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر گرامی داشت خیر مقدم زائرین پس از بازگشت از سفر مکه معظمه و مدینه منوره با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر حج با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر حج با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی مکه معظمه و مدینه منوره با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ بنر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از باز گشت از سفر حج با فرمت psd تنها ۵۰ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۸ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی مکه معظمه و مدینه منوره با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-8 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۸ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-8 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۸ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 50 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com