Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۷ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک بنر گرامی داشت زائرین طرح-۷ پس از بازگشت از سفر کربلا با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی گوناگون می باشد.

از وِیژگی های این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش مناسب جهت چاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd در سایز ۲۵۰ در ۹۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ بنر می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر کربلا معلا با فرمت psd کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی کربلا معلا با فرمت psd تنها ۴۸ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۷ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی کربلا با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر کربلا بنر لایه باز زائر کربلا بنر تبریک زائرین کربلا طرح لایه باز بنر زائر کربلا

بنر گرامی داشت زائرین طرح-7 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۷ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-7 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۷ psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 48 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com