Taking too long? Close loading screen.

.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۲ psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر گرامی داشت زائرین طرح-۲ و خیر مقدم زائر پس از بازگشت از سفر زیارتی سوریه با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی سوریه با فرمت psd با کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  بنر خیر مقدم گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی سوریه با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بنر خیر مقدم گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی مشهد مقدس با فرمت psd در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی سوریه با فرمت psd تنها ۲۴ مگا بایت می باشد.

بنر گرامی داشت زائرین طرح-۲ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر خیر مقدم و بنر گرامی داشت زائرین پس از بازگشت از سفر زیارتی سوریه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر سفر کربلا بنر گرامی داشت زائرین کربلا بنر زائر کربلا بنر زائرین کربلا طرح لایه باز زائرین کربلا

بنر گرامی داشت زائرین طرح-2 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۲ psd

بنر گرامی داشت زائرین طرح-2 psd
بنر گرامی داشت زائرین طرح-۲ psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com