Taking too long? Close loading screen.

.

بنر پشت سن ایام فاطمیه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یکی از طرح های اختصاصی از بنر پشت سن ایام فاطمیه با فرمت psd می باشد که برای یکی از هیئت های مذهبی رشت برای برگزاری مراسمات دهه اول فاطمیه به منظور بنر پشت سن طراحی شده است.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید تغییرات مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • فرمت این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا است.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه در سایز ۳۰۰ سانتیمتر در ۲۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi مناسب برای چاپ بنر طراحی شده است.
  • این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه با فرمت psd کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز بنر پشت سن ایام فاطمیه با فرمت psd تنها ۸۲ مگا بایت می باشد.

بنر پشت سن ایام فاطمیه

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش پشت سن ایام فاطمیه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای چاپ بنر باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

فاطمیه بنر فاطمیه بنر لایه باز فاطمیه طرح لایه باز بنر فاطمیه طرح لایه باز فاطمیه طرح بنر لایه باز فاطمیه بنر پشت سن فاطمیه بنر شهادت حضرت فاطمه

بنر پشت سن ایام فاطمیه psd
بنر پشت سن ایام فاطمیه psd

بنر پشت سن ایام فاطمیه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 82 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com