Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر رحلت حضرت محمد مصطفی ص با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت محمد مصطفی با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت محمد مصطفی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمرت با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت رسول مصطفی ص با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۴ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر رحلت حضرت محمد بنر لایه باز رحلت حضرت محمد بنر شهری رحلت حضرت محمد طرح لایه باز رحلت حضرت محمد طرح بنر لایه باز رحلت حضرت محمد

طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد psd
طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد psd

طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد psd
طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com