Taking too long? Close loading screen.

.

خانه براش براش دود و مه براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی

براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی

براش هایی که براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی در این سایت ارائه شده است موضوعات و طرح های گوناگونی را شامل می شود. اما براشی که برای این پست خود در نظر گرفتیم و کاربرد بسیار زیادی نیز در طراحی های گوناگون دارد براش دوم و مه است که می توانید از آن استفاده های زیادی کنید. یکی از استفاده های براش دود و مه ایجاد حالت های جالب و جذاب در پس زمینه طراحی شما می باشد. اما استفاده دیگر براش دود و مه زمانی است که می خواهید در فتوشاپ طرح خیره کننده ای را ارائه دهید و نیاز به دود سیگار و یا بخار چای دارید که این براش تنها براشی است که این نیاز شما را مربفع خواهد کرد و به شما در طراحی کمک خواهد کرد. البته استفاده دوم بیشتر برای کسانی است که در کار با نرم افزار فتوشاپ بسیار حرفه ای باشند تا بتوانند اینگونه طرح ها را به وجود آورند. همان طور که می دانید براش دود و مه یکی از ابزار های کمکی در نرم افزار فتوشاپ می باشد و شما باید این براش را به آن اضافه کنید.

براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی

برای دانلود براش دود و مه با لینک مستقیم باید به ادامه مطلب مراجعه کنید

براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی
براش با کیفیت از دود و مه برای کارهای گرافیکی

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین براش ها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما