Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز اعلامیه اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان psd

اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان psd

طرح لایه باز بنر شهری و پوستر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و قابل ویرایش اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ بنرهای شهری و یا پوسترهای دیواری جهت برگزاری محفل انس با قرآن می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری و پوستر محفل انس با قرآن با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده اعلامیه بنر شهری و پوستر محفل انس با قرآن با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز اعلامیه محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون شهری و پوستر های تبلیغاتی می باشد.
  • این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا اختصای بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۱ مگابایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت نمایید.

اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر شهری و پوستر اعلامیه محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

اعلامیه محفل 30 روز با قرآن در رمضان psd
اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان psd

اعلامیه محفل 30 روز با قرآن در رمضان psd
اعلامیه محفل ۳۰ روز با قرآن در رمضان psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 22 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com