Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن نگهداری از سالمندان psd

آیکن نگهداری از سالمندان psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن نگهداری از سالمندان جهت استفاده در طراحی های خانه سالمندان و نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن با کیفیت نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن کیفیت بالا نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • مجموعه المان نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۵ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی های خانه سالمندان می باشد.
  • تعداد آیکن های موجود در این فایل psd آیکن وکتور نگهداری از سالمندان بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و به صورت ترانسپارنت می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن و المان نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵ مگا بایت می باشد.

آیکن نگهداری از سالمندان

جهت دانلود این مجموعه المان نگهداری از سالمندان با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن نگهداری از سالمندان psd
آیکن نگهداری از سالمندان psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما