Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن انیمیشن های گوناگون psd

آیکن انیمیشن های گوناگون psd

 آیکن انیمیشن های گوناگون psd

مجموعه آیکن های ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن از انیمیشن های گوناگون با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز مناسب برای طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن انیمیشن های گوناگون با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن از انیمیشن های گوناگون به صورت جداگانه در لایه های گوناگون و متفاوتی بدون بکگراند قرار گرفته اند و شما دوستان می توانید از هر کدام آنان در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن انیمیشن های گوناگون بیش از ۱۵ لایه و به تغداد تصاویر موجود در تصویر زیر می باشد.
  • این مجموعه آیکن انیمیشن های گوناگون در سایز ۹۹ در ۹۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۲۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون تبلیغاتی ارائه شده است.
  • حجم این مجموعه آیکن انیمیشن های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۵۹ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه آیکن انیمیشن های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن انیمیشن های گوناگون psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 59 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما