Recent Posts

طرح ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان psd

طرح ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان psd

طرح لایه باز و آماده بنر شهری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون شهری و مراسمات جشن نیمه شعبان می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بنر شهری ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح بنر شهری ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید. تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بنر شهری ولادت امام زمان و جشن های نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از ۸ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش ولادت امام زمان و جشن های نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون شهری می باشد. طرح ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید. حجم این طرح لایه ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۸ مگابایت می باشد. طرح ولادت امام زمان و جشن نیمه شعبان جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بنر شهری ولادت امام زمان و جشن های نیمه شعبان با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم و کلیک کنید.

ادامه مطلب»

طرح لایه باز پوستر نماینده انتخابات

طرح لایه باز پوستر نماینده انتخابات

طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز پوستر نماینده انتخابات با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های تبلیغاتی نماینده های انتخاباتی می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش نماینده انتخاباتی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح پوستر نماینده انتخاباتی کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز پوستر انتخاباتی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش پوستر کاندید انتخاباتی با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش نماینده انتخابات با کیفیت بسیار بالا می باشد. تعداد لایه های این طرح لایه باز پوستر نماینده انتخاباتی بیش از ۳۰ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز پوستر نماینده انتخاباتی در سایز ۲۹۷ در ۴۲۰ میلیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش پوستر کاندید انتخاباتی ۳۰۰dpi می باشد. طرح لایه باز پوستر کاندید انتخاباتی اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز پوستر کاندید انتخاباتی تنها ۳۷٫۸ مگا بایت می باشد. مشاهده این طرح لایه باز پوستر انتخاباتی بدون استفاده از موکاپ در ادامه مطلب مقدور است. طرح لایه باز پوستر نماینده انتخابات جهت دانلود این طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش نماینده انتخاباتی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل

کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل

طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت طراحی های تبلیغاتی نمایندگان اتومبیل تویوتا می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد طرح کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش نمایشگاه اتومبیل با کیفیت بالا می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش نمایشگاه اتومبیل شامل ۷ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش نمایشگاه اتومبیل در سایز ۸۴ در ۴۸ میلیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل ۳۰۰dpi می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل تویوتا اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل تنها ۸٫۳ مگا بایت می باشد. کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش نمایشگاه اتومبیل تویوتا با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای تبلیغات نمایندگان فروش اتومبیل تویوتا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»
هاست دامین سرور