Recent Posts

تقویم دیواری ۹۶ تاسیسات ساختمانی

تقویم دیواری 96 تاسیسات ساختمانی

طرح لایه باز تقویم دیواری آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۶ تاسیسات ساختمانی مناسب جهت طراحی های تبلیغاتی مشاغل مرتبط با ساختمان و تاسیسات می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۶ آماده و قابل ویرایش تاسیسات ساختمانی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح تقویم دیواری تاسیسات ساختمانی کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ تاسیسات ساختمانی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ است. طرح لایه باز تقویم دیواری تاسیسات ساختمانی با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز تقویم دیواری تاسیسات ساختمانی با کیفیت بسیار بالا می باشد. طرح لایه باز تقویم دیواری تاسیسات ساختمانی شامل بیش از ۸۰ لایه تفکیک شده است. طرح تقویم دیواری تاسیسات ساختمان در سایز ۳۵ در ۵۵ سانتیمتر طراحی و ارائه شده است. رزولیشن این طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۶ مشاغل ساختمانی و تاسیساتی ۳۰۰dpi می باشد. طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۶ مشاغل ساختمانی تاسیساتی با color mode: CMYK می باشد. طرح لایه باز تقویم دیواری مشاغل تاسیساتی اختصاصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز تقویم دیواری مشاغل تاسیساتی ساختمان تنها ۴۰ مگا بایت می باشد. تقویم ۹۶ به صورت اسمارت آبجکت و کاملا لایه باز (بیش از ۲۰۰ لایه به تفکیک ماه) می باشد. تقویم دیواری ۹۶ تاسیسات ساختمانی جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم دیواری ۹۶ مشاغل تاسیساتی ساختمانی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

طرح لایه باز کارت ویزیت فست فود psd

طرح لایه باز کارت ویزیت فست فود psd

طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز کارت ویزیت فست فود و رستوران با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی گوناگون می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح کارت ویزیت فست فود و رستوران کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود قابل ویرایش در فتوشاپ است. طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود با کیفیت بسیار بالا می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود شامل بیش از ۱۰ لایه می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود در سایز ۸۴ در ۴۸ میلیمتر طراحی و ارائه شده است. طرح کارت ویزیت لایه باز رستوران و فست فود با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد. این طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران و فست فود با color mode : CMYK می باشد. طرح کارت ویزیت لایه باز فست فود اختصاصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت رستوران تنها ۹ مگا بایت می باشد. طرح لایه باز کارت ویزیت فست فود جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش رستوران و فست فود با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

دهه فجر ۲۲ بهمن psd

دهه فجر 22 بهمن psd

طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر ۲۲ بهمن با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا جهت طراحی های بنر شهری گرامی داشت و تبریک دهه فجر و ۲۲ بهمن می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح بنر دهه فجر و ۲۲ بهمن کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز بنر دهه فجر و ۲۲ بهمن با کیفیت بسیار بالا می باشد. طرح بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن شامل بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد. طرح بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن ۵۰dpi می باشد. طرح بنر شهری ۲۲ بهمن و دهه فجر با color mode: CMYK می باشد. طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن اختصاصی سایت وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز بنر شهری دهه فجر و ۲۲ بهمن تنها ۵۰ مگا بایت می باشد. دهه فجر ۲۲ بهمن جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شرهی دهه فجر و ۲۲ بهمن با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»
هاست دامین سرور