Recent Posts

طرح لایه باز درختکاری

طرح لایه باز درختکاری

طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گرامی داشت روز درختکاری می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری گرامی داشت روز درختکاری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح بنر درختکاری این پست کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز بنر درختکاری با فرمت psd ارائه شده است. طرح لایه باز بنر درختکاری قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز بنر شهری درختکاری با کیفیت بسیار بالا ارائه شده است. طرح لایه باز بنر درختکاری در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر طراحی شده است. طرح لایه باز بنر درختکاری این پست شامل بیش از ۸ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز بنر درختکاری با رزولیشن ۵۰dpi می باشد. طرح لایه باز بنر شهری آماده درختکاری با color mode: CMYK می باشد. طرح طبیعت این پست به صورت اسمارت آبجکت و کاملا لایه باز بیش از ۳۰۰ لایه می باشد. طرح لایه باز بنر شهری درختکاری این پست اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح لایه باز بنر شهری درختکاری تنها ۳۳٫۵ مگا بایت می باشد. طرح لایه باز درختکاری جهت دانلود این طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش درختکاری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

تابلو فروشگاه کفش زنانه

تابلو فروشگاه کفش زنانه

طرح لایه باز سردر فروشگاه آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز سردر و تابلو فروشگاه کفش زنانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا جهت طراحی های تبلیغاتی و تابلو مغازه کیف و کفش زنانه می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه قابل ویرایش در فتوشاپ است. طرح تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه با کیفیت بسیار بالا ارائه شده است. تعداد لایه های این طرح تابلو و سردر فروشگاه کفش زنانه بیش از ۲۰۰ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر طراحی شده است. رزولیشن این طرح تابلو و سردر فروشگاه کفش زنانه ۵۰dpi می باشد. طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کفش زنانه اختصاصی سایت وطن فتو می باشد. حجم این طرح تابلو و سردر فروشگاه کفش زنانه تنها ۲۷ مگا بایت می باشد. تابلو فروشگاه کفش زنانه جهت دانلود این طرح لایه باز تابلو و سردر فروشگاه کیف و کفش زنانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

طرح لایه باز بنر شهری یادواره شهدا

طرح لایه باز بنر شهری یادواره شهدا

طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز بنر شهری یادواره شهدا با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت طراحی های یادواره شهدا و بنر پشت سن یادواره ها می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش یادواره شهدا با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح بنر شهری آماده یادواره شهدا کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز بنر یادواره شهدا با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز بنر شهری آماده یادواره شهدا قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز بنر یادواره شهدا با کیفیت بسیار بالا می باشد. تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر یادواره شهدا بیش از ۱۰۰ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش یادواره شهدا در سایز ۲۰۰ در ۱۴۰ سانتیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز بنر یادواره شهدا ۵۰dpi می باشد. طرح لایه باز بنر شهری آماده یادواره شهدا اختصاصی سایت وطن فتو می باشد. حجم این طرح بنر شهری آماده یادواره شهدا تنها ۴۷ مگا بایت می باشد. طرح لایه باز بنر شهری یادواره شهدا جهت دانلود طرح لایه باز بنر شهری آماده و قابل ویرایش یادواره شهدا با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»
هاست دامین سرور