Recent Posts

ست تراکت و سردر آرایشگاه مردانه psd

ست تراکت و سردر آرایشگاه مردانه psd

طرح لایه باز ست تبلیغاتی تراکت و سردر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز ست تراکت و سردر آرایشگاه مردانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در فعالیت های تبلیغاتی گوناگون است. از ویژگی های این طرح لایه باز تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه با فرمت psd می باشد. طرح تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه قابل ویرایش در فتوشاپ است. طرح لایه باز تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه با کیفیت بسیار بالا می باشد. این طرح لایه باز ست تبلیغاتی شامل تراکت و سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه می باشد. طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی آرایشگاه مردانه در سایز ۱۴۸ در ۲۱۰ میلیمتر می باشد. رزولیشن این طرح تراکت تبلیغاتی آرایشگاه مردانه ۳۰۰dpi می باشد. تعداد لایه های تراکت تبلیغاتی پیرایشگاه مردانه بیش از ۵۰ لایه می باشد. طرح لایه باز سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر است. طرح لایه باز سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه با رزولیشن ۵۰dpi می باشد. تعداد لایه های سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه بیش از ۱۵ لایه تفکیک شده می باشد. این طرح تراکت و بنر سردر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه با color mode : CMYK می باشد. طرح تراکت و بنر سردر تبلیغاتی پیرایشگاه مردانه اختصاصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح تراکت و بنر سردر تبلیغاتی پیرایشگاه مردانه تنها ۱۲۰ مگا بایت می باشد. ست تراکت و سردر آرایشگاه مردانه جهت دانلود این طرح لایه باز تراکت و بنر سردر تبلیغاتی پیرایشگاه مردانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم بهداشتی psd

تقویم 96 فروشگاه لوازم بهداشتی psd

طرح لایه باز تقویم ۹۶ آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم بهداشتی و آشپزخانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد. از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم بهداشتی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه و بهداشتی کاملا لایه باز می باشد. طرح تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه قابل ویرایش در فتوشاپ است. طرح تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه با کیفیت بسیار بالا می باشد. تعداد لایه های این طرح تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه بیش از ۵۰ لایه تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه در سایز ۲۶ در ۴۲ سانتیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه و بهداشتی ۳۰۰dpi می باشد. این طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه با color mode : CMYK می باشد طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم آشپزخانه اختصاصی وطن فتو می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ شامل ۱۲ لایه باز به تفکیک ۱۲ ماه می باشد. تقویم های این طرح لایه باز به صورت اسمارت آبجکت و کاملا لایه باز می باشد. حجم این طرح لایه باز تقویم ۹۶ لوازم آشپزخانه و بهداشتی تنها ۳۲ مگا بایت می باشد. تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم بهداشتی جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۶ فروشگاه لوازم بهداشتی و آشپزخانه با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»

تقویم ۹۶ قفل و کلید سازی psd

تقویم 96 قفل و کلید سازی psd

طرح لایه باز فتوشاپ تقویم ۹۶ آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۶ قفل و کلید سازی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی می باشد. از ویژگی های طرح لایه باز تقویم ۹۶ آماده و قابل ویرایش قفل و کلید سازی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد: طرح تقویم ۹۶ فروشگاه قفل و کلید سازی کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ کلید سازی با فرمت psd می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ کلید سازی قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ قفل سازی با کیفیت بسیار بالا می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ کلید و قفل سازی در سایز ۲۶ در ۴۲ سانتیمتر می باشد. رزولیشن این طرح لایه باز تقویم ۹۶ کلید سازی ۳۰۰dpi می باشد. تعداد لایه بکار رفته در این طرح تقویم ۹۶ کلید سازی بیش از ۴۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ کلید سازی با color mode : CMYK می باشد. این طرح تقویم ۹۶ قفل سازی شامل ۱۲ لایه با تفکیک ۱۲ ماه سال می باشد. طرح تقویم ۹۶ قفل سازی به صورت اسمارت آبجکت و کاملا لایه باز می باشد. طرح لایه باز تقویم ۹۶ قفل و کلید سازی اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد. حجم این طرح تقویم ۹۶ قفل و کلید سازی تنها ۴۳ مگا بایت است. تقویم ۹۶ قفل و کلید سازی جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۶ آماده و قابل ویرایش قفل و کلید سازی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

ادامه مطلب»
هاست دامین سرور