Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز برنامه کلاسی

با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید سایت تخصصی وطن فتو یک طرح لایه باز برنامه کلاسی با کیفیت بسیار بالا و فرمت psd طراحی کرده و در این لحظه جهت دانلود ارائه کرده است.

طرح لایه باز برنامه کلاسی
طرح لایه باز برنامه کلاسی

طرح لایه باز برنامه کلاسی

از ویژگی های این طرح لایه باز برنامه کلاس درسی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ با کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برنامه کلاس درسی این پست به صورت کاملا لایه باز و با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا طراحی و ارائه شده است. این طرح لایه باز تراکت برنامه درسی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. تعداد لایه هایی که در طراحی برنامه کلاسی مدارس استفاده شده است بیش از ۴۰ المان گوناگون و با کیفیت بسیار بالا می باشد. طرح لایه باز برنامه درسی مدارس در سایز ۱۴۸ در ۲۱۰ میلیمتر یعنی سایز استاندارد A5 می باشد.

طرح لایه باز برنامه درسی مدارس اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو بوده و شما دوستان تنها از این سایت می توانید آن را دانلود کنید. برنامه درسی مدارسی با رزولیشن ۳۰۰dpi و color mode: CMYK طراحی و ارائه شده است که می توانید بدون مشکل و تغییر رنگ از آن در چاپ افست نیز استفاده کنید. حجم طرح لایه باز برنامه درسی مدارس تنها ۳٫۲ مگا بایت می باشد که می توانید به آسانی آن را دانلود کرده و نام برند و یا تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

طرح لایه باز برنامه کلاسی

جهت دانلود طرح لایه باز برنامه مدارس طرح لایه باز برنامه درسی طرح برنامه کلاس درس طرح لایه باز برنامه هفتگی مدارس با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا بر روی دانلود کلیک کنید.

طرح لایه باز برنامه کلاسی
طرح لایه باز برنامه کلاسی

پستی که چند روز پیش در این مورد نیز منتشر شد و شاید دوست داشته باشید اون رو هم ببینید طرح لایه باز برنامه درسی

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 3.2 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com