Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز کارت پستال کارت پستال عاشقانه با طرح گل و کبوتر +PSD

کارت پستال عاشقانه با طرح گل و کبوتر +PSD

سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست خود یک طرح کاملا لایه باز و با کیفیت از کارت پستال عاشقانه با رنگ سبز و طرح شاد و زیبا را به طور کاملا رایگان آماده دانلود کرده است. طرح کاملا لایه باز این پست با موضوع کارت پستال عاشاقانه با رنگ سبز می باشد که در آن از گل های بسیار زیبا و جذاب و با کیفیت استفاده شده است. یکی از جذابیت های دیگر این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه کبوتر سفید در حال پرواز می باشد که گل زیبایی در دهان آن وجود دارد که می توانید از این کبوتر و تمام اجزای موجود در این طرح لایه باز به طور جداگانه در انواع طرح های دیگر خود استفاده کنید و یک طرح بسیار جذاب و زیبا را ارائه دهید. کارت پستال عاشقانه با رنگ سبز این پست با فرمت psd بوده که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ اجرا می شود و شما می توانید هر گونه تغییر اعم از اضافه کردن لایه هایی به آن و یا انتقال لایه های این طرح به طرح های دیگر خود را انجام دهید. کیفیت کارت پستال عاشقانه سبز رنگ با طرح کبوتر در حال پرواز این پست 300dpi می باشد که می توانید آن را به هر سایزی که تمایل دارید بدون کاهش کیفیت تبدیل کنید.

دانلود رایگان کارت پستال عاشقانه با رنگ سبز و طرح گل های زیبا و جذاب در اطراف آن و کبوتر سفید در حال پرواز با فرمت psd قابل اجرا در نرم افزار فتوشاپ

برای دانلود رایگان کارت پستال عاشقانه با طرح گل و کبوتر با لینک مستقیم و فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

کارت پستال عاشقانه با طرح گل و کبوتر +PSD

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

لینک مستقیم دانلود فایل های psd

  حجم فایل فشرده : 43 مگابایت
پسورد فایل فشرده : www.vatanphoto.com
منبع :  وطن فتو

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 43 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com