Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

 کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

 طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و حذاب کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند آماده کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۳ در ۱۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون دیگر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و بکگراند کارت ویزیت آماده فانتزی تاکسی تلفنی و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لیک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd
کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما