Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

 طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و حذاب کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت لایه باز فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت لایه باز فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند آماده کارت ویزیت لایه باز  فانتزی تاکسی تلفنی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۳ در ۱۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون دیگر می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و بکگراند کارت ویزیت آماده فانتزی تاکسی تلفنی و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لیک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd
کارت ویزیت فانتزی تاکسی تلفنی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com