Taking too long? Close loading screen.

.

کارت ویزیت عینک فروشی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت ارائه شده در این لحطه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت عینک فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش عینک فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش عینک فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  •  این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش عینک فروشی با فرمت psd در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون کارت ویزیت می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت عینک فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت عینک فروشی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی و طرح لایه باز گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده عینک فروشی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 18 مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت عینک فروشی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت عینک فروشی کارت ویزیت لایه باز عینک فروشی طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه عینک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت عینک فروشی psd
کارت ویزیت عینک فروشی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 18 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com