Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی کارت ویزیت آماده کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری psd

کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح آماده کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 29 مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده تاکسی توریستی گردشگری با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری psd
کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «کارت ویزیت تاکسی توریستی گردشگری psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: https://vatanphoto.com/vip/srv1/tarah/3/65_www.vatanphoto.com.zip
پسورد: www.vatanphoto.com