Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز کارت ویزیت باشگاه اسب سواری psd

کارت ویزیت باشگاه اسب سواری psd

طرح لایه باز کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند مناسب برای کارت ویزیت باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۳ مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت باشگاه اسب سواری

جهت دانلود این طرح کارت ویزیت لایه باز باشگاه اسب سواری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت باشگاه اسب سواری psd
کارت ویزیت باشگاه اسب سواری psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 23 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما