Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی کارت ویزیت آماده کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل

کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل

 طرحی که در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یکی از کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل می باشد که می توانید از آن برای طراحی کارت ویزیت اتومبیل فروشی ها استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده برای فروشگاه های اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت آماده برای فروشگاه های اتومبیل کاملا لایه باز بوده و شما دوستان به آسانی می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • فرمت این کارت ویزیت کاملا لایه باز آماده و قابل ویرایش و مناسب برای فروشگاه های اتومبیل psd و قابل اجرا در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • تعداد لایه های به کار رفته در این طرح کاملا لایه باز کارت آماده و قابل ویرایش برای فروشگاه های اتومبیل بیش از 10 لایه تفکیک شده می باشد.
  • رزولیشن این طرح کاملا لایه باز کارت آماده و قابل ویرایش مناسب برای فروشگاه های اتومبیل 300dpi است.
  • حجم این طرح لایه باز کارت آماده و قابل ویرایش فروشگاه و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 5 مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش کارت فروشگاه و نمایشگاه اتومبیل با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل
کارت ویزیت آماده برای فروشگاه های اتومبیل

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com