Taking too long? Close loading screen.

.

کارت ویزیت آماده اداری شرکتی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز و جذاب کارت ویزیت آماده اداری شرکتی مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش اداری و شرکتی با فرمت psd با کیفیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مناسب برای طراحی کارت ویزیت های اداری و شرکتی و تجاری با طرح فانتزی کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این پس شامل دو فایل psd و طرح پشت و رو کارت ویزیت بوده که می توانید در یک فایل زیپ شده آن را دانلود کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش شرکتی تجاری بیش از 10 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح کارت ویزیت آماده اداری و شرکتی اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده در سایز مناسب و با رزولیشن 300dpi با کیفیت بسیار بالا طراحی و اکنون در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت اداری شرکتی با کیفیت بالا و فرمت psd تنها 3 مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت آماده اداری شرکتی

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت اداری و شکرتی با کیفیت بالا و فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت آماده اداری شرکتی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com