Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز تبلیغاتی مجموعه چهار طرح تبلیغاتی سه بعدی psd

مجموعه چهار طرح تبلیغاتی سه بعدی psd

 چهار طرح تبلیغاتی سه بعدی psd

مجموعه ای را که برای این لحظه آماده دانلود کرده ایم یک مجموعه بسیار کاربردی از ۴ طرح سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این مجموعه طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه طرح های لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های گوناگون تبلیغاتی با فرمت psd بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییرات مد نظر خود را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید، یا هر یک از لایه های آن را در طراحی های دیگر مورد استفاده قرار دهید.
  • این مجموعه طرح های لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی شامل ۵ طرح کاملا تفکیک شده و قرار گرفته در پوشه های جداگانه می باشد.
  • این مجموعه طرح های لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی در سایز بزرگ و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در فعالیت های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه طرح تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd بیش از ۸۰ لایه کاملا تفکیک شده است.
  • حجم این مجموعه طرح های لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی با فرمت psd تنها ۱۲۸ مگا بایت است.

جهت دانلود این مجموعه طرح های لایه باز سه بعدی مناسب برای فعالیت های گوناگون تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا با حجم ۱۲۸ مگا بایت پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

چهار طرح تبلیغاتی سه بعدی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 128 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما