Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح پوستر بازدید از نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه قرآن با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر بازدید از نمایشگاه تجصمی قرآن کریم با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd بیش از 20 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 42 در 29 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 254 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd
پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 254 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com