Taking too long? Close loading screen.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح پوستر بازدید از نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه قرآن با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر بازدید از نمایشگاه تجصمی قرآن کریم با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز پوستر بازدید نمایشگاه تجسمی قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۵۴ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن کریم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd
پوستر بازدید از نمایشگاه قرآن psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 254 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما