Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز اعلامیه پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd

پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت با فرمت psd و کیفیت بالا قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر و بنر شهری اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت با فرمت psd و کاملا لیاه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام کریم اهل بیت با فرمت psd بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر اعلامیه ولادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت با فرمت psd در سایز ۴۲ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ دیجیتال می باشد. جهت استفاده از این طرح لایه باز به عنوان چاپ بنر با تغییر سایز و رزولیشن آن به ۵۰dpi و تغییر رنگبندی آن به CMYK می توانید از آن به عنوان طرح چپ بنر جهت نسب بر روی استندهای شهری نیز استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر آماده و قابل ویرایش اعلامیه ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام کریم اهل بیت با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر اعلامیه ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام کریم اهل بیت با فرمت psd و کیفیت بالا با حجم ۲۴ مگابایت می باشد که می توانید در یک فایل zip پس از دانلود آن را مورد استفاده قرار دهید و تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش پوستر و بنرشهری اعلامیه ولادت امام حسن مجتبی علیه اسلام کریم اهل بیت از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd
پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd

پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd
پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «پوستر اعلامیه میلاد امام حسن مجتبی psd»

  1. سلام مدیرمحترم وطن فتو باقبولی ساعات وعبادات شما خواستم ببینم که چرادراین سایت دانلودامکان پذیر نمی باشد درزمان دانلود یوزروپسوردمی خواهد لطفاراهنمایی کنید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com