Taking too long? Close loading screen.

.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک

وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک

سایت تخصصی گرافیک وطن فتو در نظر دارد برای این پست خود یک طرح بسیار کاربردی از وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک ارائه دهد. این وکتور بگراند با پس زمینه سفید و دارای دایره های رنگارنگ کوچک در زاویه ها و جهت های گوناگون می باشد که جذابیت خاصی را به این وکتور بخشیده است. این وکتور بگراند را می توانید در پوسترهای تبلیغاتی خود که دارای متن زیادی می باشد و می خواهید از سادگی در بیاید در پایین و یا بالای پوستر به آسانی استفاده کنید و جذابیت خاصی را به پوستر و یا طرح خود ببخشید. این وکتور بگراند سفید با فرمت eps بوده که به راحتی در انواع نرم افزار های گرافیکی اجرا شده و قابلیت ویرایش را به شما خواهد داد. شما دوستان می توانید در هنگام اجرا این وکتور بگراند در فتوشاپ کیفیت آن را به ۳۰۰dpi بدون کاهش کیفیت افزایش دهید.

وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک

برای دانلود رایگان وکتور بگراند سفید با طرح های جذاب و با کیفیت از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک
وکتور بگراند سفید با طرح دایره های کوچک

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما