Taking too long? Close loading screen.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد و فرمت eps

وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد و فرمت eps

تا كنون وكتور بگراند هاي متنوع و جذابي از سايت تخصصي گرافيك وطن فتو به طور رايگان ارائه شده است. وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد براي اين پست نيز يك وكتور بگراند جذاب و با كيفيت ديگر را نيز با موضوع وكتور بگراند نور با رنگ هاي بسيار جذاب و زيبا به طور كاملا رايگان آماده دانلود شده است. اين وكتور بگراند نور داراي دايره هاي رنگارنگي در اطراف حاله نور با طيف رنگي رنگين كمان مي باشد كه يك جذابيت خاص و بسيار خيره كننده اي را به پوسترهاي تبليغاتي شما دوستان خواهد بخشيد. اين وكتور بگراند نور رنگارنگ با فرمت eps بوده كه در هنگام اجرا در نرم افزار فتوشاپ مي توانيد به آن سايز و كيفيت مورد نظر خود را بدهيد و اگر كيفيت آن را بر روي ۳۰۰dpi قرار دهيد با افزايش يا كاهش بيش از حد اين وكتور بگراند نور از كيفيت آن كاسته نخواهد شد.

وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد

براي دانلود رايگان وكتور بگراند نور با طرح بسيار جذاب و رنگ هاي خيره كننده از سايت تخصصي گرافيك وطن فتو بايد به ادامه مطلب اين پست مراجعه كنيد.

وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد و فرمت eps
وكتور بگراند نور با رنگ هاي شاد و فرمت eps

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما