Taking too long? Close loading screen.

.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره

وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره

سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست خود یک مجموعه بسیار زیبا و کاربردی از وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره بسیار جذاب و خیره کننده برای کارت ویزیت به طور کاملا رایگان آماده دانلود کرده است. این وکتور بگراند کارت ویزیت دارای پنج رنگ بنفش، آبی، زرد، قرمز و سبز می باشد که با طرح نیم دایره ایی که در کنار آن دارد باعث جذابیت بیشتر این وکتور بگراند کارت ویزیت شده است. این وکتور بگراند کارت ویزیت با فرمت eps بوده که به راحتی می توانید آن را در انواع نرم افزارهای گرافیکی اجرا و استفاده کنید. ضمناً در هنگام اجرا این وکتور بگراند کارت ویزیت در فتوشاپ در ابتدا از شما سایز و کیفیت مورد نظر را می خواهد که شما می توانید سایز مورد نظر خود را وارد کنید و کیفیت آنرا بر روی ۳۰۰dpi قرار دهید تا با افزایش یا کاهش سایز از کیفیت آن کاسته نشود.

وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره

برای دانلود رایگان وکتور بگراند کارت ویزیت با پنج رنگ جذاب و شاد با طرح نیم دایره و فرمت eps از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره
وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح نیم دایره

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com