Taking too long? Close loading screen.

.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) وکتور بگراند با طرح رنگارنگ و فرمت eps

وکتور بگراند با طرح رنگارنگ و فرمت eps

برای این ژست خود یکی دیگر از وکتور بگراند با طرح رنگارنگ خود را به طور کاملا  و با فرمت eps برای تمام علاقه مندان به عرصه طراحی و گرافیک آماده دانلود کرده ایم. این وکتور بگراند با طرحی بسیار بدیع می باشد که به راحتی می توانید به عنوان پس زمنیه ی پوسترهایی که تمایل دارید دو نوع فعالیت متفاوت را در یک پوستر نمایش دهید مناسب می باشد. این وکتور بگراند به طور کاملا مساوی از وسط تقسیم شده است که امکان این کار را برای شما به آسانی فراهم خواهد کرد. فرمت وکتور بگراند ارائه شده در این پست eps می باشد که به راحتی می توانید در نرم افزارهای گرافیکی آن را اجرا و استفاده کنید.

وکتور بگراند با طرح رنگارنگ

برای دانلود رایگان وکتور بگراند رنگارنگ با رنگ های خیره کننده از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با لینک مستقیم و فرمت eps باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

 

وکتور بگراند با طرح رنگارنگ
وکتور بگراند با طرح رنگارنگ

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما