Taking too long? Close loading screen.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) وكتور بگراند با طرح رنگارنگ و فرمت eps

وكتور بگراند با طرح رنگارنگ و فرمت eps

براي اين ژست خود يكي ديگر از وكتور بگراند با طرح رنگارنگ خود را به طور كاملا  و با فرمت eps براي تمام علاقه مندان به عرصه طراحي و گرافيك آماده دانلود كرده ايم. اين وكتور بگراند با طرحي بسيار بديع مي باشد كه به راحتي مي توانيد به عنوان پس زمنيه ي پوسترهايي كه تمايل داريد دو نوع فعاليت متفاوت را در يك پوستر نمايش دهيد مناسب مي باشد. اين وكتور بگراند به طور كاملا مساوي از وسط تقسيم شده است كه امكان اين كار را براي شما به آساني فراهم خواهد كرد. فرمت وكتور بگراند ارائه شده در اين پست eps مي باشد كه به راحتي مي توانيد در نرم افزارهاي گرافيكي آن را اجرا و استفاده كنيد.

وكتور بگراند با طرح رنگارنگ

براي دانلود رايگان وكتور بگراند رنگارنگ با رنگ هاي خيره كننده از سايت تخصصي گرافيك وطن فتو با لينك مستقيم و فرمت eps بايد به ادامه مطلب اين پست مراجعه كنيد.

 

وكتور بگراند با طرح رنگارنگ
وكتور بگراند با طرح رنگارنگ

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما