Taking too long? Close loading screen.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) مجموعه ۴ وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت

مجموعه ۴ وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت

سایت تخصصی گرافیک وطن فتو برای این پست خود یک مجموعه چهارتایی از مجموعه ۴ وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت آماده دانلود کرده است. این وکتور بگراند ها با طرح های جذاب دایره ای شک با طیف های نور گوناگونی می باشد که جذابیت خاصی را به این بگراند ها داده است. این وکتور بگراند های گوناگون و متنوع با فرمت eps بوده که به راحتی می توانید آن را در فتوشاپ اجرا کرده و انواع تغییرات خود را در آن اعمال کنید. این وکتور بگراند های متنوع زمانی جذابیت خود را بیشتر نشان می دهند که کارت ویزیت خود را بر روی کاغذ سلفون مات چاپ کرده باشید و از طرح های مکمل که در روبه روی هم آمده است برای پشت و روی این کارت ویزیت ها استفاده کرده باشید.

مجموعه ۴ وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت

برای دانلود رایگان مجموعه ۴ وکتور بگراند کارت ویزیت با طرح های دایره و لینک مستقیم باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

مجموعه 4 وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت
مجموعه ۴ وکتور بگراند جذاب برای کارت ویزیت

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما