Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه ۴ قاب عکس سنتی psd

مجموعه ۴ قاب عکس سنتی psd

مجموعه ای را که در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یک مجموعه ۴ قاب عکس سنتی با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز می باشد که می توانید از آن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند مجموعه قاب عکس سنتی و چوبی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح قاب عکس سنتی و چوبی شامل ۴ پوشه کاملا تفکیک شده که هر کدام مربوط به یکی از این قاب عکس ها می باشد که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از آن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این مجموعه قاب عکس سنتی با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۲۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد که بسیار مناسب برای طراحی های گوناگون تبلیغاتی و یا چاپ و تکثیر می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح قاب عکس سنتی و چوبی بسیار جذاب با فرمت psd بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز مجموعه قاب عکس سنتی و چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۳۳ مگا بایت است.

مجموعه ۴ قاب عکس سنتی

جهت دانلود این مجموعه ۴ قاب عکس سنتی و چوبی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه 4 قاب عکس سنتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 33 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما