Taking too long? Close loading screen.

.

خانه وکتور وکتور بک گراند(پس زمینه) مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت +eps

مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت +eps

 برای این لحظه از پست های سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت بسیار جذاب و زیبا که به راحتی می توانید از آن به عنوان طرح کارت ویزیت استفاده کنید آماده دانلود شده است. این وکتور های کارت ویزیت با رنگ های گوناگون بوده و فرمت این وکتور نیز مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت eps می باشد. این وکتور نیز همانند دیگر وکتور های این سایت در هنگام اجرا در نرم افزار فتوشاپ از شما سایز و رزولیشن  مورد نظر را می خواهد که شما با زدن سایز و رزولیشنی که برای طراحی خود در نظر گرفته اید این وکتور را به آن اندازه بدون کاهش کمترین کیفیت تبدیل خواهید کرد. این وکتور کارت ویزیت را می توانید در انواع نرم افزارهای گرافیکی اجرا و مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت

شما دوستان می توانید این مجموعه وکتور زیبا و جذاب و با کیفیت بالا را در ادامه مطلب سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با لینک مستقیم دانلود و به طور رایگان دانلود کنید.

مجموعه 3 وکتور بک گراند کارت ویزیت
مجموعه ۳ وکتور بک گراند کارت ویزیت

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین وکتورها از تخصصی وطن فتو

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما