Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه المان مناسب برای طراحی psd

مجموعه المان مناسب برای طراحی psd

مجموعه المان ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه المان مناسب برای طراحی می باشد که می توانید از آن ها در طراحیه ای گوناگون خود کمال استفاده را ببرید.

از ویژگی های این مجموعه المان های مناسب برای طراحی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه المان های بکار رفته در این پست با فرمت psd و در لایه های کاملا تفکیک شده می باشد که می توانید از آن ها در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه المان آیکن مناسب برای طراحی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب می باشد.
  • این مجموعه المان های مناسب برای طراحی های گرافیکی فانتزی با فرمت psd در سایز ۱۲ در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن های مناسب برای طراحی های گرافیکی فانتزی با فرمت psd تنها ۱۰ مگا بایت می باشد.

مجموعه المان مناسب برای طراحی

جهت دانلود این مجموعه آیکن های مناسب برای طراحی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه المان مناسب برای طراحی psd
مجموعه المان مناسب برای طراحی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما