Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن گل و دسته گل psd

مجموعه آیکن گل و دسته گل psd

 مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه آیکن گل و دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی و چاپ می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن گل دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن گل آیکن دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد آیکن های موجود در این مجموعه آیکن گل آیکن دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ آیکن زیبا و جذاب و با کیفیت بالا مناسب جهت طراحی می باشد.
  • این مجموعه آیکن گل آیکن دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن گل و دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن گل و دسته گل

جهت دانلود این مجموعه آیکن گل آیکن دسته گل با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن گل و دسته گل psd
مجموعه آیکن گل و دسته گل psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما