Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

 مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.

از ویژگی های این مجموعه آیکن کبوتر و کفتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مجموعه آیکن کبوتر و کفتر ارائه شده در این پست با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز و ترانسپارنت بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد آیکن های موجود در این مجموعه آیکن کبوتر و کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • این مجموعه آیکن کبوتر و کفتر با فرمت psd در یک فایل در سایز ۳۰ در ۲۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی فانتزی و مذهبی می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن کبوتر و کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه آیکن کبوتر و کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd
مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما