Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.

از ویژگی های این مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر ارائه شده در این پست با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز و ترانسپارنت بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد آیکن های موجود در این مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • این مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر با فرمت psd در یک فایل در سایز ۳۰ در ۲۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی فانتزی و مذهبی می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر

جهت دانلود این مجموعه آیکن کبوتر آیکن کفتر با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd
مجموعه آیکن کبوتر و کفتر psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما