Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن میکی موز psd

مجموعه آیکن میکی موز psd

مجموعه آیکن آماده شده برای این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن میکی موز با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای انواع طراحی های کودکانه و یا مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن بدون بکگراند میکی موز با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن ترانسپارنت میکی موز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن وکتور میکی موز با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه آیکن با کیفیت میکی موز با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن گرافیکی میکی موز با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۸ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن میکی موز

جهت دانلود این مجموعه آیکن فانتزی میکی موز با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن میکی موز psd
مجموعه آیکن میکی موز psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 18 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما