Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه psd

مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه psd

مجموعه آیکن هایی را که در این لحظه آماده دانلود کرده ایم یک مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه با فرمت psd و مناسب برای انواع طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن مواد پروتئینی میوه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن مواد پروتئینی میوه با فرمت psd در لایه های کاملا تفکیک شده و بدون بکگراند به صورت transparent و مناسب برای طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه شامل ۱۲ آیکن و لایه بسیار جذاب و کاربردی از موارد غذایی های گوناگون مانند مرغ بریان، گوشت، ماهی، سیب و … می باشد.
  • این مجموعه آیکن مواد پروتئینی میوه ها بسیار با کیفیت و در سایز ۳۰ در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای استفاده در انواع طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن مواد پروتئینی میوه ها با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۲۸ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه

جهت دانلود این مجموعه آیکن مواد پروتیئنی و میوه ها با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

 مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه psd
مجموعه آیکن مواد پروتئینی و میوه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 28 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما