Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی psd

مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه کامل و جذاب و با کیفیت از مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی با فرمت psd و به صورت ترانسپارنت مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این  آیکن مرغ و خروس محلی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  این مجموعه آیکن مرغ خروس محلی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون تبلیغاتی خود استفاده کنید.
  • تعداد آیکن های موجود در این مجموعه آیکن مرغ خروس محلی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه و آیکن به صورت ترانسپارنت می باشد.
  • این مجموعه آیکن مرغ آیکن خروس محلی در یک فایل psd در سایز ۸۵ در ۸۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۸۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی است.
  • حجم این مجموعه آیکن مرغ آیکن خروس محلی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۰ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی

جهت دانلود این مجموعه آیکن مرغ آیکن خروس محلی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی psd
مجموعه آیکن مرغ و خروس محلی psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما