Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن خوک فانتزی psd

مجموعه آیکن خوک فانتزی psd

مجموعه آیکن هایی را که در این لحظه آماده دانلود کرده ایم یک مجموعه آیکن خوک فانتزی مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن خوک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن خوک با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و هر یک از المان ها و آیکن خوک فانتزی در یک لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن فانتزی خوک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل انتقال می باشد.
  • این مجموعه المان و آیکن خوک فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۲ در ۱۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن خوک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن خوک فانتزی

جهت دانلود این مجموعه آیکن فانتزی خوک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن خوک فانتزی psd
مجموعه آیکن خوک فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 6 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما