Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن ببر و شیر واقعی با فرمت psd

مجموعه آیکن ببر و شیر واقعی با فرمت psd

 مجموعه آیکن ببر شیر واقعی فرمت psd

مجموعه آیکن هایی را که برای این لحظه در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده کرده ایم مجموعه از آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده مناسب برای فعالیت های گوناگون طراحی می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده مناسب برای طراحی های گوناگون در یک فایل لایه باز قرار گرفته است و می توانید به راحتی در طراحی های گوناگون از آن استفاده کنید.
  • تعداد لایه های موجود در این مجموعه آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این مجموعه آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده مناسب برای طراحی های گوناگون با کیفیت بالا بیش از ۲۴ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه آیکن های ببر و شیر واقعی دور بور شده مناسب برای طراحی های مختلف تبلیغاتی با فرمت psd و کیفیت بالا با لایه های تفکیک شده پس از ورود به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن ببر شیر واقعی فرمت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما