Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd

مجموعه آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd با کیفیت بسیار بالا می باشد که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.

از ویژگی های این مجموعه آیکن انیمیشن ME2 با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد و شما دوستان می توانید به راحتی از هر کدام این آیکن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd و کاملا لایه باز در سایز ۳۳ در ۲۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی و کودکانه می باشد.
  • حجم این آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۰ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن انیمشن ME2

جهت دانلود این  آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd
مجموعه آیکن انیمشن ME2 با فرمت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما